Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

"Gościniec Betlejem" to doskonałe miejsce do spędzenia tradycyjnych polskich Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

Obiekt jest położony w głębokim lesie. Piesze wędrówki pozwalają wypocząć, sprzyjają refleksjom.

Pobyt u nas to obcowanie z przyrodą, ciszą, spokojem.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu:

605-675-065

lub

075-74-233-24

 

 Dnia 17 września 2014 r. zostały wręczone nagrody w  Plebiscycie Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2014. Z radością chcieliśmy poinformować, że kategorii Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska - BAZA NOCLEGOWA  zajęliśmy miejsce trzecie zdobywając 3035 głosów! Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nas swój głos. Dla nas jest to bardzo cenne wyróżnienie, dodatkowo mobilizuje i zobowiązuje do polepszania naszych usług w przyszłości oraz ciągłego rozwoju. Jeszcze raz dziękujemy!

   Poza faktem, że niewątpliwą atrakcją są leśne spacery, grzybobrania oraz zdrowy wypoczynek, istnieje możliwość rozpalenia ogniska z grillem, organizowania zimą kuligów, a w okresach świątecznych- przygotowania tradycyjnych, polskich świąt.
    Przy samym obiekcie znajdują się szlaki turystyczne: żółty i czerwony. Miejsce to jest znakomitą bazą wypadową na okolice takie jak: Karkonosze ( 20 km ), Czechy ( 10 km ), Rudawy Janowickie ( 15 km ), zamek Książ, Bolków, a także Kotlina Kamiennogórska z wieloma atrakcjami.W samym Krzeszowie znajduje się światowej klasy pocysterski zespół klasztorny klasy „0”, który ubiega się o wpisanie na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Jest on odwiedzany przez rzesze turystów z całego świata. 

Karpacz

Kamienna Góra, Arado

Zamek Książ

Dzikowiec

Szklarska Poręba

Krzeszów

GOŚCINIEC BETLEJEM

GOŚCINIEC BETLEJEM

GOŚCINIEC BETLEJEM

GOŚCINIEC BETLEJEM

GOŚCINIEC BETLEJEM

GOŚCINIEC BETLEJEM

12 km

1 km

25 km

25 km

45 km

7 km

GOŚCINIEC BETLEJEM

Skalne Miasto

22 km